mobilne biuro prasowe

dla firm i instytucji

Kontakt

MOBILNE BIURO PRASOWE                                        
Warszawa, ul. Bronikowskiego 1 
redakcja@tekstyprasowe.pl          
                                 

 

     Nasza Agencja Dziennikarska, pod skrzydłami której funkcjonuje Mobilne Biuro Prasowe utworzona została w 1999 r. z myślą o tych firmach oraz instytucjach, które chcą, bądź potrzebują poinformować innych o sobie i swoich dokonaniach, a nie mają własnego biura prasowego. Możemy i potrafimy być Państwa biurem prasowym - na stałe lub na chwilę. A jeśli w Państwa firmie funkcjonuje już tradycyjne biuro prasowe, to bardzo chętnie będziemy z nim współpracować i wspierać rozmaite jego działania.

   Agencja Dziennikarska współpracuje z różnymi tytułami prasowymi o zasięgu ogólnopolskim oraz - zależnie od potrzeb - regionalnym i lokalnym, przesyłając redakcjom do publikacji własne materiały dziennikarskie.

   Wpółpracujemy z grupą doświadczonych dziennikarzy prasowych,  radiowych i telewizyjnych o różnych specjalnościach oraz z fotografikami, grafikami, grafikami komputerowymi, informatykami i in. W każdej chwili możemy zaprosić ich do współpracy i - w zależności od sytuacji - stworzyć zespół mniejszy lub większy tak, żeby zaspokoić Państwa potrzeby. Tym samym proponujemy pełną obsługę prasową, wykonywaną przez grupę rzutkich i inteligentnych osób, z których każda jest fachowcem w swojej dziedzinie. To jest gwarancja naszego profesjonalizmu oraz wszechstronności, niezawodności i rzetelności.

    Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami okaże się dla Państwa rozwiązaniem nie tylko wygodnym i stosunkowo tanim, ale także da efekty, satysfakcjonujące wszystkich zainteresowanych.
                                                             Z pozdrowieniami
                                                                            
                                                                                           
                                                    

                                                       Zapraszamy do współpracy

 
Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko


Numer telefonu lub e-mail


Treść wiadomości


Współpracujemy z:

              

Copyright © 2013
Projekt i realizacja: APISOFT strony internetowe